מאסטר ספירולינה – אתם שואלים ואנחנו עונים

האם הספירולינה היא תוסף מזון?

הספירולינה איננה תוסף מזון, ונחשבת לאחת מחמשת מזונות העל, בעלת ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד ועשירה בחלבונים. כמו כן היא מסייעת בהשלמת חוסרים לגוף ואיזון כלל המערכות. ניתן לשלב אותה בסלטים ובארוחות, ואפילו ליהנות ממנה כארוחה בפני עצמה.  
 

אני בן 60 , סובל מלחץ דם האם מומלץ לי לצרוך ספירולינה?

הספירולינה היא מזון טבעי, מתאימה ואף מומלצת לסובלים מלחץ דם, מסייעת לאזן לחץ דם בטווח הקצר והארוך, בזכות אשלגן ומרכיבים נוספים המסייעים לכך. יתר על כן מסייעת גם בניקוי רעלים מהדם.
 

האם כל אחד יכול לצרוך ספירולינה?

כל אדם יכול לצרוך ספירולינה היות ומדובר במזון טבעי לכל דבר ועניין.
 

האם מומלץ להתייעץ עם רופא טרם צריכת ספירולינה?

היות והספירולינה היא מזון טבעי לכל דבר ועניין, אין צורך להתייעצות מקדימה עם רופא, אך אם אתם נמצאים בתהליך רפואי כלשהו מומלץ ליידע את הרופא על כך.
 

מדוע כדאי להזמין ספירולינה של מאסטר ספירולינה?

אצלנו במאסטר ספירולינה, המוצר עובר תהליך גידול 100% טבעי ללא התערבות וללא חומרי הדברה ותהליכי עיבוד נוספים. יתר על כן אנו מנגישים את המוצר לכל המעוניינים באמצעות חנות אינטרנטית, כלל המוצרים שלנו בעלי תעודת כשרות בד"ץ העדה החרדית, ונמכרים במחירים שווים לכל נפש.
 

האם יש למוצר תופעות לוואי?

מאחר והמזון ספירולינה מקדם תהליך של ניקוי רעלים מהגוף, יתכנו ריאקציות בשבועיים הראשונים כמו כאבי ראש, בחילה והזעה מוגברת, בתוך כך אנו ממליצים לשתות הרבה מים במקביל לצריכת המוצר.
           

באילו שעות ביום מומלץ לצרוך ספירולינה?

אנו ממליצים לצרוך ספירולינה בשעות הבוקר על קיבה ריקה, במידה ולא מתאפשר, מפאת קוצר זמן ניתן לחכות שעה וחצי מתום הארוחה. היות וצריכת הספירולינה מעניקה לגוף תחושת חיוניות ומעוררת אותו, מומלץ שלא לצרוך את הספירולינה החל מהשעה שש בערב.    
 
 

למי מומלץ לצרוך ספירולינה?

ספירולינה מסייעת לאיזון מערכות הגוף, מניעת מחלות, יוצרת תחושת חיוניות, משלימה חוסרים וכן גם להתאוששות מהירה אחרי מאמץ לרבות מאמץ עצים. על כן מומלצת לכל המשפחה, לספורטאים ולבני הגיל השלישי. בנוסף מסייעת לסובלים ממחלות כרוניות כגון: כאבי מפרקים, סוכר, לחץ דם מיגרנות ו-קרוהן.
 

אני בת 35 ונקלטתי להריון, האם נכון לי להמשיך לצרוך ספירולינה?

הספירולינה ידועה ביכולותיה להשלים לגוף חוסרים, מחזקת את השיער, העצמות, מונעת נסיגת חניכיים ומעניקה לגוף חלבון בערכים גבוהים. ועל כן אנו ממליצים לך להמשיך לצרוך את המוצר לשמירה על איזון מערכות הגוף והשלמת חוסרים בדרך טבעית.
 

האם המוצר מכיל יוד ו/או חומרים שאינם טבעיים?

במאסטר ספירולינה, אנו מציעים מוצר 100% טבעי, ללא יוד, ללא חומרי הדברה, שימור וללא תהליך עיבוד. יתר על כן אנו מגדלים את הספירולינה בשיטה המסורתית בה היא עוברת תהליך גידול מלא וטבעי.

 
מהו אורך חיי המדף של המוצרים ?

אנו מציעים לכם ספירולינה ב-2 מארזים האחד טרי קפוא, בעל אורך חיי מדף של עד חצי שנה, והשני יבש קראנץ' – שיכול להחזיק עד שנתיים בטמפרטורת החדר (25 מעלות).
חטיפי הבריאות אינם מכילים חומרי שימור בעלי חיי מדכחצי שנה בטמפרטורה חדר רגילה. ניתן להאריך את חיי המדף בשמירה במקרר או באיזור ממוזג. לא לתת לחטיפים להזיע.
פרלין השוקולד - בעל חיי מדף של כשנה. להחזיק בטמפרטורת חדר.   
 

מהו ההבדל בין ספירולינה במארז טרי קפוא לבין מארז יבש קראנצ' ?

ספירולינה במארז טרי קפוא נספגת מהר יותר ומכילה מרכיבים נוספים שלא שורדים את תהליך הייבוש, לעומת זאת מארז הקראנצ' נחשב למזין ביותר בהשוואה למזונות יבשים אחרים.
הערה חשובה: לכל הרוכשים ספירולינה במארז טרי קפוא חובה לאסוף את המוצר עם צידנית לשמירה על הטריות והאיכות. לא ניתן לשבור את שרשרת ההקפאה עד לצריכת המוצר בפועל, קרי ברגע שמעונינים לצרוך מנה קפואה מוציאים אותה הישר מהמקפיא לבלנדר או למיץ וכו'.
 

עם מי ניתן להתייעץ בחברה בכל הנוגע לצריכת המוצר?

ניתן להתייעץ ישירות עם אמנון קאשי, מטפל הוליסטי רב תחומי, שותף ובעלים של מאסטר ספירולינה. כמו כן המעוניינים מוזמנים לערוך סיור בחוות הגידול בתיאום מראש.
 

אני בת 28 ומניקה, האם מומלץ לקחת ספירולינה?

אנו ממליצים לנשים מניקות להמשיך ולצרוך ספירולינה היות וצריכתה מעניקה תחושת חיוניות, מצב רוח טוב ומונעת מחסור בחלב אם.

 
יש לי מיגרנות בעונות מעבר, האם הספירולינה יכולה לעזור לי?

ספירולינה נחשבת למוצר אנטי אלרגני היות ומכילה אנטיאוקסידנטים (נוגדי חמצון). ויעילה באופן כללי לרוב סוגי האלרגיות ולהפחתת ההשפעות, לרבות מיגרנות.
 

אני בן 35, סובל מקרוהן, כיצד ספירולינה יכולה לעזור לי ?

ספירולינה מסייעת להסדיר את פעילות מערכת העיכול, משקמת את הפלורה של המעיים, מנקה את המעי הגס מרעלים וידועה כמפחיתה את תדירות ורמת התקפי הקרוהן.
 

האם ניתן לצרוך ספירולינה במקביל למרשם של כדורים?

כמו כל מוצר מזון טבעי אין מניעה לצריכת ספירולינה במקביל לנטילת כדורים באופן קבוע.
 
רוצים להגיב? לשאול שאלה? הגיבו כאן