דף הבית >> אודות >> מיהו מאסטר ספירולינה?
 

מיהו מאסטר ספירולינה?

"מאסטר ספירולינה" הנו מר סוקרט שושן, מייסד החברה, יליד צרפת שעלה לארץ בשנת 1984 עם חזון ציוני חקלאי והתיישב עם משפחתו ברפיח ים בגוש קטיף. התמחה בגידול עגבניות שרי ודייג. כחלק מהעברת גוש קטיף לשליטת הפלשתינאים באוגוסט 2005 פונה יחד עם משפחתו וביתו ומפעל חייו נהרסו. משבר גדול זה הובילו לאחר מס' שנים לנסיעה לצרפת שתשנה שוב את חייו והפעם לטובה... ההשתקמות
 
סוקרט חי ונושם ספירולינה יום יום שעה שעה.. ומהאהבה הגדולה נולדו מוצרי הספירולינה הטריה הקפואה; ספירולינה פתיתים קראנצ'; חטיפי בריאות ספירולינה Super food Bars; ארטיקים ספירולינה..כל אלו משווקים בחנויות טבע רבות, בדוכני מיצים טבעיים ושייקים בכל הארץ, באתר האינטרנט של החברה ועוד נקודות מכירה נוספות.. וישנם עוד מוצרים נוספים בתהליכי פיתוח מתקדמים.    

הלוגו החדש של החברה בדמותו של סוקרט נולד עקב סיפור חייו המיוחד של סוקרט ותודות למחוייבותו הטוטאלית לאיכות הספירולינה אותה הוא מייצר מדי יום וכן כמטבע של כבוד להיותו אוטוריטה בלתי מתפשרת בתחום גידול הספירולינה בארץ ובחו"ל.
גופים רבים בארץ ובחו"ל מתייעצים איתו בכל הקשור לגידול ספירולינה.

 
בשנת 2010 סוקרט נסע לצרפת ע"מ ללמוד את רזי הגידול הימי ורזי גידול הספירולינה באוניברסיטה בצרפת. לאחר שסיים את לימודיו וההתמחות חזר לארץ מאוהב ב..ספירולינה. הוא הביא עימו זרעי ספירולינה מזן מקור וחזון להקים חווה לגידול ספירולינה אורגנית למאכל..
ב- 2011 הקים סוקרט לראשונה את החווה ומאז ועד היום מגדיל אותה לייצור של עוד ועוד ספירולינה איכותית ביותר עם טעם ללא תחרות ומגדל אותה באופן אישי ולא מפספס יום בטיפול בבריכות ובקציר !
Facebook